#WomenInTech pranešėjai | LOGIN festivalis x Women Go Tech

Šiais metais „Women Go Tech“ yra LOGIN konferencijos turinio partneris. Šia partneryste siekiame parodyti, kad technologijos neturi lyties kriterijaus ir yra atviras visiems. Nuo technologijų lyderių iki technofuturistų – susipažinkite su #WomenInTech pranešėjais, su kuriais netrukus susitiksime LOGIN konferencijoje rugsėjo 24-25 dienomis!


Laura Ellis yra skaitmeninė lyderė ir žurnalistė, daugiausia dėmesio skirianti naujoms technologijoms, mašininiam mokymuisi, duomenų ir turinio vientisumui. Po 30 metų žurnalistikos ji savo karjerą pasuko nauja linkme 2019 m., perėjusi į „BBC Design and Engineering“ kaip technologijų prognozavimo vadovė. Ji ne tik domisi naujais būdais pristatyti kūrybišką turinį įvairiose platformose, bet ir sutelkia dėmesį į dezinformacijos problemą ir mašininio mokymosi bei dirbtinio intelekto panaudojimą kūrybiškumui ir visuomenės labui.


Rebecca yra autorė, gyvenanti Mineapolyje, Minesotoje, JAV. Rebecca atvirai ir su humoru kalba, ką reiškia girdėti naudojant kochlearinį implantą, taip pat ji daug rašo apie neįgaliųjų teises ir prieinamumą. Rebecca TED pokalbis (“How technology has changed what it’s like to be deaf “) iki šiol buvo išverstas į 11 kalbų.


Galit Ariel yra mąstymo lyderė ir kūrybinis žmogus, tyrinėjanti laukinę ir vaizduotę įtraukiančią technologijų pusę bei jos poveikį mūsų kultūroms, elgesiui ir sąveikai. Ji aistringai vertina ateitį, kurioje technologijos integruojamos į kasdienį gyvenimą, tačiau jos nekontroliuoja. Jos karjera apima įvairias disciplinas ir pramonės šakas, ir ji laikoma besivystančių ir pažangiausių technologijų srities lydere. Ji yra tarptautinė pranešėja ir mentorė, dalyvavusi tokiose pasaulinėse konferencijose kaip TED, „The Next Web“, „SXSW“, „Fifteen Seconds“, „Slush Tokyo“, FITC, Europos Sąjunga, „Bell Labs“ ir daugelyje kitų. Galit tikslas yra įveikti atotrūkį tarp skaitmeninės, fizinės ir psichinės erdvės, kad būtų sukurtos priemonės ir platformos, padedančios žmonėms patirti šiuos pasaulius naujais būdais.

Būdama regioninės rinkodaros direktorė, Katerina Athanasopoulou yra atsakinga už „Dell EMC“ regioninę rinkodaros strategiją. Jos komanda sutelkia dėmesį tiek į komercinius, tiek į vartotojų pasiūlymus, siekdami pristatyti „Dell EMC“ kaip pagrindinį žaidėją ir lyderį rinkoje.


Elijus buvo pirmasis ir, labai tikimės ne paskutinis Lietuvos CIO (angl. Chief Information Officer). Dirbdamas Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje, jis įgyvendino skaitmeninę Lietuvos strategiją. Savo kalboje LOGIN konferencijoje Elijus pasidalins, kokie iššūkiai buvo įveikti, kokie buvo šio darbo laimėjimai ir pralaimėjimai, bei kokios pamokos buvo išmoktos. 

Vida grįžo į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės, kur vadovauja kompanijos „Trafi“ tarptautinei duomenų komandai. Aktyviai prisidėdama prie stereotipų technologijose laužymo, Vida tiki, kad technologijose save atrasti gali visi norintys, tereikia klausyti savęs ir eiti į priekį. 


Prieš septynerius metus įtikinusi WIX vadovus atidaryti padalinį Vilniuje, Monika nuo pirmų dienų rūpinosi įmonės talentų pritraukimu ir išlaikymu. Įkūrusi Kijevo ir Dublino padalinius ir vadovaudama skirtingoms komandoms, Monika įsitikino – kas motyvuoja vienus, gali visiškai neveikti kitų. Motyvacija turi plaukti iš kiekvieno individo vystymosi kelio, tik taip ji bus ilgalaikė ir leis pasiekti geriausių rezultatų. Apie darbuotojų motyvacija dirbant didelėje #tech įmonėje Monika jau greitai papasakos Login konferencijoje!