Women Go Tech Blogas

Asta Danauskienė

Į programą žengiau turėdama idėjų apie specialią lovą ligoniams, įvairius mokslinius tyrimus. WGT padėjo išsiaiškinti, kaip svajonę paversti realybe. Mentorė man padėjo nepasiklysti tarp verslo idėjų, dabar  jau ėmiausi organizuoti MedTech renginius.

Rasa Erentaitė

Dirbau psichologinių tyrimų srityje ir svajojau, kaip šią sritį susieti su IT. Nors jau anksčiau domėjausi UX, programos metu pradėjau šių tyrimų praktiką technologinėse kompanijose, be to, parašiau mokslinio tyrimo projekto paraišką apie profesinės lyčių segregacijos mažinimą mokyklose.

Solveiga Kurgonaitė

Mano galvoje virė idėjos apie TECH sektorių ir klausimai, kaip tas idėjas įgyvendinti. Atsakymas buvo WGT programa, po kurios tapau TECH moterų ambasadore Klaipėdoje,  vedu mokymus, rengiu susitikimus, netrukus dienos šviesą išvys ir mano knyga.

Ingrida Stankevičienė

Aš turėjau idėjų, žinojau ką norėčiau daryti, tačiau trūko pasitikėjimo pirmam žingsniui. Mano WGT mentorė man ne tik įkvėpė drąsos ir pasitikėjimo, bet ir padėjo susiplanuoti ir žengti antrą, trečią ir paskesnius žingsnius be įprastinio pamindžikavimo „bet gal man nepavyks“. Po pusmečio su WGT gyvenu pagal naują credo „Noriu, vadinasi – galiu“.

Kristina Jakubonė

Siekti savo svajonių ir tikslų niekada nevėlu. Svarbiausia įsivardinti sau, ko iš tikrųjų nori, pasitikėti savimi bei kryptingai judėti to link.

Inga Langaitė

WGT tai ne tik mentorystė su savo srities profesionalais, bet ir stipri tokių pat kaip tu ieškančių savo vietos tech industrijoje moterų bendruomenė, kurioje rasi palaikymą, įkvepiančių istorijų bei naujų draugysčių.

Mantė Makauskaitė

WGT yra nuostabu kubu! Nuostabiausias dalykas yra ne tik galimybė turėti mentorių, bet ir tai, kad tas mentorius yra parinktas būtent TAU, atsižvelgiant į tavo lūkesčius, asmenybę ir planus, kad ir kokie keisti jie būtų :).

Margarita Jablonskaja

Women Go Tech“ programos pradžia sutapo su mano pirmosios programavimo praktikos pradžia. Pamenu, kažkada sausį, pair codinom su kolega, o man vis nedrąsu, kad čia kažką ne tą užtypinsiu, kad parašysiu kokią nesąmonę. Tariamės, aš garsiai mąstau „o galiu aš čia taip padaryt?“. Ir greit susivokus, kas čia per keistas klausimas, žiūriu į kodą ir […]

Beatričė Leiputė

Women Go Tech suteikia visas galimybes gilinti profesines patirtis ir žinias ar tiesiog apšilti kojas tech pasaulyje. Be visų šių puikių patirčių, tai – bendraminčių platforma, dedanti pagrindus naujoms idėjoms ir iššūkių įgyvendimui.

Kamilė Kliukienė

Tai bendruomenė, kuri priverčia įsiklausyti į save, kuri įkvepia ir pastūmėja išeiti iš savo komforto zonos: kasdien padaryti daugiau, sužinoti įdomiau ir pamatyti plačiau. Programos metu atrandi, kad esi išskirtinė profesionalė, kad gali daug daugiau nei tavo vidinis aš ar kiti tau sakė. O galiausiai pasipila rezultatai: naujos karjeros galimybės, savęs išmėginimas ant scenos ir […]