Prasidėjo trečiojo Women Go Tech sezono atrankos!

Nuotr. Artūro Žuko

Džiugiai skelbiame, kad mūsų programa „Women Go Tech“ pradeda naują – jau trečiąjį – sezoną ir kviečiame teikti paraiškas karjera technologijų srityje besidominčias moteris. Šis sezonas bus beveik du kartus didesnis, kelią karjerai TECH srityje sieksime nutiesti net 120 ugdytinių.

Programoje, be jau įprastos mentorystės, šį sezoną startuos ekspertų konsultacijos, plėsis renginių ciklas. Taip pat viskas truks ilgiau – net 7 mėnesius, todėl dalyvės turės daugiau galimybių siekti savo tikslų ir tobulėti.

Dalyvės registracijos formą galite rasti www.womengotech.lt/atranka. Vienas svarbiausių atrankos kriterijų – kandidačių motyvacija. Tad nesvarbu, ar esate dar tik pradedančioji, ar jau patyrusi TECH srityje profesionalė – jei turite aiškų tikslą bei didelį norą siekti karjeros šiame sektoriuje, labai lauksime Jūsų kandidatūros! Paraiškas galite teikti iki lapkričio 16 d., o atranka vyks keliais etapais ir baigsis gruodžio 11 d., kai programą pradės 120 ugdytinių. Tad kviečiame registruotis ir nekantraujame startuoti kartu!

Nuotr. Artūro Žuko

 

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/prasideda-treciasis-women-go-tech-sezonas-sieks-120-sekmes-istoriju.d?id=79391389&fbclid=IwAR1i-6TrgwBMBR6Hb3fPU6fb0xvldgx7HD3fylxJdJs0w01KuhGoTrSTzOU