Editos istorija

“ Išsigryninau, ko noriu karjeroje. Pakilau karjeros “laiptais“ Iš projektų administratorės tapau projektų vadovė. Dirbu su įdomiais projektais, atveriančiais perspektyvas savirealizacijai IT projektų valdymo srityje. Džiaugiuosi, kad #WomenGoTech organizatoriai įžvelgė manyje entuziazmą ir pakvietė į programą. Ir sutinkami čia žmonės, ir programos turinys tik patvirtino, kad esu savame kelyje” . 

Editai pasiekiamas bet koks tikslas. Ji puikiai derina buvimą trijų mergaičių mama, pardavimų projektų vadovės darbą, kassavaitinius susitikimus su mentore, kibernetinės saugos specialiste Vilma Škarnulyte bei aktyvų dalyvavimą Women Go Tech renginiuose. Nors Edita yra vyriausia šios mentorystės programos ugdytinė, ji teigia, kad amžius nėra lemiamas faktorius. Svarbiausia – motyvacija tobulėti, tikėti savo jėgomis ir tinkamai suplanuoti veiklą, kai norisi viską suspėti. Šiuo metu pirmenybę ji teikia būtent dalyvavimui Women Go Tech programoje.

11 metų Edita buvo visiškai atsidavusi šeimai ir dirbo administracinio pobūdžio darbą telekomunikacijų įmonėje. Ji net neįsivaizdavo, kad prisijungusi prie Women Go Tech pradės naują gyvenimo etapą. Programoje gaunamos žinios ir patirtis bei mentorės palaikymas atvėrė galimybę jai tapti pardavimų projektų vadove įmonėje Mediafon Datapro, kuri kuria ir diegia įvairius IT/TELCO sprendimus viso pasaulio rinkoms. Dabar jos kasdienybė – IT projektų įgyvendinimas ir idėjų generavimas.

Edita be galo džiaugiasi savirealizacijos laisve ir jaučiasi lyg atradusi save iš naujo. Dalyvaudama programoje, Edita itin susidomėjo tinklo ir duomenų saugos sritimi. Balandžio 10-ąją savo iniciatyva ji surengė teorinį seminarą, kuriame pasakojo apie Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą. Editos suorganizuotas renginys pritraukė daug Women Go Tech dalyvių, mentorių ir IT specialistų.

Netolimoje ateityje ji planuoja surengti ir praktinį seminarą apie kibernetinį saugumą.