Nori prisijungti prie „Women Go Tech“ programos dalyvių? Sužinok daugiau!

Registracija į „Women Go Tech“ programos ketvirtąjį sezoną jau prasidėjo! Pildyti paraišką mūsų svetainėje galite iki spalio 6 d., o žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus jūsų klausimus apie programą bei dalyvių atrankas:

1. Kas gali aplikuoti į „Women Go Tech“ programą?

Į programos ketvirtąjį sezoną kviečiame aplikuoti moteris, kurios jau yra apsisprendusios, kuri karjeros kryptis technologijų srityje jas domina labiausiai ir siekiančios joje įsidarbinti arba persikvalifikuoti, sugrįžti į darbo rinką, pavyzdžiui, po motinystės atostogų. Toms, kurios jau turi pradinį techninių žinių pagrindą, tačiau nepakankamai pasitikėjimo savimi ar neatsakytų klausimų siekiant įsidarbinti technologijų srityje, ar kilti karjeros laiptais, programa ir skirtingų sričių profesionalai padės praplėsti žinias, o papildomo palaikymo bei motyvacijos nesustoti suteiks auganti programos dalyvių bendruomenė.

2.Kaip vyksta atrankos į programą, kokie pagrindiniai jos kriterijai?

I etapas: Kandidatės iki spalio 6 d. kviečiamos pildyti paraiškas mūsų svetainėje www.womengotech.lt bei nurodyti prioritetinį TECH srautą, kuriame norima siekti individualių profesinių tikslų, o taip pat ir aprašyti savarankiškai žengtus žingsnius šioje srityje. Atrankų metu netaikome jokio kandidačių galimybes ribojančio – amžiaus ar darbo patirties cenzo, o pagrindinis kriterijus – aiški motyvacija, kaip ši programa gali padėti Tau siekti profesinių tikslų bei ją įrodantys pirmieji žingsniai siekiant įgyti žinių bei įsitvirtinti šiame sektoriuje.

II etapas: Spalio 19 – 20 dienomis, antrajame atrankos etape susitiksime su atrinktomis dalyvėmis pokalbiui, kurio metu plačiau aptarsime kandidačių motyvaciją bei tikslus, o taip pat kviesime nurodyti ir kokio profilio mentorių pagalba jų nuomone geriausiai pagelbėtų įgyvendinant profesinius siekius. Sėkmingai atranką praėjusias dalyves, kurioms rasime tinkamo profilio mentorius, kviesime į susipažinimo renginį lapkričio 11 d., o programos startą kartu švęsime lapkričio 14 d. ketvirtojo sezono atidarymo renginyje.

3. Iš kokių srautų galima rinktis?

Pabrėždami didžiules galimybes skirtingose technologijų srityse ketvirtame sezone kviečiame kandidates savo žinias gilinti viename iš dešimties teminių TECH srautų:

  • Programavimas (front-end, back-end, mobile)
  • Programų ir produkto testavimas
  • Produkto kūrimas ir valdymas
  • IT ir technologijų projektų valdymas
  • IT dizaino kūrimas
  • Startuolio idėjos vystymas ir verslo kūrimas
  • Duomenų analitika
  • Inžinerijos srautas, įtraukiantis įvairius sektorius, tokius kaip gamyba, statybos ir mechanika

(Platesnį srautų aprašymą rasite mūsų svetainėje www.womengotech.lt)

Pildant paraišką, nurodyk, koks srautas labiausiai atitinka Tavo dabartinius profesinius siekius TECH sektoriuje bei kokios srities specialistai – mentoriai ir ekspertai, galėtų Tau padėti juos įgyvendinti. Jei šiuo metu Tave domina daugiau nei viena TECH sritis, anketoje taip pat gali nurodyti ir papildomą srautą.

4.Kokio tipo renginių galiu tikėtis iš programos?

Be individualių susitikimų su mentoriais, programos dalyvės kartą per mėnesį turės galimybę dalyvauti turinio sesijose pagal pasirinktą TECH srautą, o taip pat ir įmonių organizuojamuose renginiuose – ekskursijose, skirtingų specialybių pristatymuose, praktiniuose užsiėmimnuose ir klausimų–atsakymų sesijose su technologijų ekspertais. Taip pat programoje bus rengiami ir neformalaus pobūdžio susitikimai kartu su programos dalyvių bei alumni bendruomene, kuriuose bus galima užmegzti naudingų kontaktų ir pasidalinti savo patirtimi bei gauti naudingų patarimų iš bendraminčių. Įsipareigojimo mokestis už viso sezono renginius bei veiklas – 89 Eur.

5. Ar programos veiklose yra galimybė dalyvauti dirbančioms moterys?

Žinoma! Bendrieji programos renginiai bei turinio sesijos organizuojamos vakarais, darbo dienomis nuo 18 val., o susitikimai su mentoriais planuojami individualiai, tad programos dalyvės gali susitarti patogų ir abiems pusėms tinkamą laiką bendradarbiavimui.

Kilus papildomiems klausimams – rašykite mums info@womengotech.lt arba klausykitės Live transliacijos Women Go Tech Facebook kanle rugsėjo. Aplikuoti į programą galite pildydami paraišką mūsų svetainėje www.womengotech.lt