Renginys IT projektų vadovėms

Kuo skiriasi produkto savininkas nuo projektų vadovo? Kaip didelį IT projektą – didelį dramblį – suskaidyti į mažesnes daleles? Ar Lean metodologija gali padėti išspręsti absoliučiai bet kokio sudėtingumo ir dydžio problemą?

Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus #WomenGoTech  II-ojo sezono ugdytinėms pateikė programos partnerio Barclays Group Operations Lithuania komanda.

Ačiū IT srities profesionalams:

Gabijai Juodžbalytei ir Aleksej Vjalicin, kurie pamokė kaip spręsti problemas pasitelkiant LEAN metodą. Projektų vadovui Mariui Slivinskui, kuris pasidalijo patarimais, kaip suvaldyti net pačius sudėtingiausius projektus.

 

Džiugu, kad mentorystės idėją aktyviai palaiko ir pats vykdomasis Barclays Group Operations Lithuania direktorius Mariano Andrade, kuris skyrė savo laiko ir produktyvią dieną užbaigė įkvepiančiomis konsultacijomis apie tai, kaip būti išgirstam darbe ir sėkmingai „parduoti“ savo idėjas.

 

 

 

Kviečiame pasižiūrėti video reportažą:

Ką Women Go Tech ugdytinės išmoko per vieną dieną?

Kuo skiriasi produkto savininkas nuo projektų vadovo? Ar visos technologinės sritys yra vien skaičiai? Kaip didelį IT projektą – didelį dramblį – suskaidyti į mažesnes daleles? Ar Lean metodologija gali padėti išspręsti absoliučiai bet kokio sudėtingumo ir dydžio problemą? Kaip paskatinti vadovą išklausyti idėjas ir sumanymus? Kaip išpildyti savo ambicijas? Susirinkusios į mokymus pas mus, #WomenGoTech merginos turėjo daugybę klausimų mūsų bendradarbiams. Tikime, atsakymai ir naujos žinios merginoms padės drąsiai toliau keliauti technologijų keliu.

Posted by Barclays Group Operations Lithuania on 2018 m. Birželis 8 d., Penktadienis