Inetos, Agnės ir Linos keliai į technologijas

Kviečiame susipažinti su šauniomis pirmojo programos sezono alumni istorijomis.

Šiuo metu einu vadovaujančias pareigas, todėl susiduriu su daug iššūkių, su kuriais susidoroti neretai pritrūksta patirties ir žinių. Pradėjusi eiti direktorės pareigas buvau jauniausia kolektyvo narė ir „žaliausia“ branduolinės energetikos žinių prasme. Įmonei labai reikalingi pokyčiai, turiu priimti sunkių ir nepopuliarių sprendimų, o tam reikia turėti profesinio ir asmeninio svorio. Vis dar laužau daug stereotipų. Tiek įmonės valdymo, tiek valstybinio sektoriaus efektyvinimo, tiek radiokatyviųjų atliekų tvarkymo klausimai man yra nauji. O šioje srityje jaunų moterų nėra daug.

Women Go Tech alumnė Ineta Janušytė – tikras moters lyderės, pasirinkusios nepopuliarią merginų tarpe specialybę, pavyzdys

 

Visada jaučiausi didelę aistrą technologijoms, mane žavėjo darbas su duomenimis. Programos metu, padrąsinta mentoriaus, pradėjau sėkmingai dirbti kaip duomenų analitikė  vienam iš sėkmingiausiu lietuviškų startuolių “Vinted”.  Kasdien vis tobulėju šioje strityje, kuri mane žavi – taip pat įstojau mokytis “Big Data” programoje Kauno technologijos universitete.

Agnė Misiukonytė- Women Go Tech alumnė ir Vinted duomenų analitikė

 

Pradėjau mokytis IT, tačiau nelabai žinojau, kokios buvo mano galimybės. Programos eigoje įgavau žinių ir pasitikėjimo ir išdrįsau sudalyvauti konkurse dėl svajonių darbo pozicijos, nes jaučiausi pagaliau jai pasirengusi”  

Women Go Tech alumnė ir DXC Baltic duomenų analitikė Lina Valiokaitė