Augustės istorija

Antrojo sezono inžinerijos srauto alumnė Augustė Sinkevičiūtė programos pradžioje dirbo produkto vadove įmonėje Energijos sprendimų centras. Čia ji buvo atsakinga už saulės elektrinių įrengimo pasiūlymų rengimą, įrangos tiekimą bei parinkimą. Programos metu ji išsigrynino savo karjeros kelią, praplėtė pažinčių ratą, o sezono pabaigoje įsidarbino „Litgrid“ įmonėje analitikės pozicijoje.

Lūkesčiai programai. Pildydama paraišką dalyvauti programoje, mergina tikėjosi įgyti įkvėpimo naujiems darbams ir pasiekimams, o taip pat pasitvirtinti, jog teisingai pasirinko savo specialybės sritį. Dalyvavimas programoje ją patraukė galimybe naujiems atradimams, kuriuos Augustė norėjo realizuoti savo karjeroje.

Kiekvienos merginos istorija, mentorių patirtis tai žinios, kurios papildė kiekvienos mūsų profesinį ir asmeninį gyvenimą. Kartu tikėjausi atrasti bendraminčių bendriems darbams ar tiesiog bendravimui. Manau bent iš dalies tikrai pavyko šiuos tikslus įgyvendinti.

Pirmojo susitikimo įspūdžiai. Pirmojo susitikimo metu, merginos ir mentoriaus pažintis bei pokalbis pasisuko ne konkrečiai į jos specialybę, tačiau į viešąjį kalbėjimą bei patirties stygių šioje srityje. Kartu su mentoriumi jie įvardijo tai kaip vieną iš asmenybės tobulėjimo sričių, kuriai jau programos pradžioje jie nusprendė skirti daugiau dėmesio.

Siekiant efektyviai išnaudoti susitikimus, manau reikėtų nebijoti ir programos eigoje keisti temą supratus, kad ji ne visiškai atitinka poreikį. Taip pat patarčiau neapsiriboti tik susitikimais pasikalbėti tarkitės važiuoti į vieną ar kitą įmonę, kurioje gyvai pamatytumėte procesus, pakalbėtumėte su ten dirbančiais žmonėmis, galėtumėte užduoti tikslinius klausimus.

Naujos pažintys.Dalyvaudama bendruose programos renginiuose, susitikimuose su kitomis dalyvėmis, Augustė džiaugiasi galėjusi susipažinti su bendramintėmis, o taip pat įgyvendinti savo tikslą – pasitvirtinti, jog yra teisingame karjeros kelyje ir toliau tobulėti šioje srityje. Dalindamasi savo patirtimi, mergina pabrėžia, jog profesinis atvirumas yra labai svarbus siekiant atrasti kelią į savų idėjų įgyvendinimą. Dėl to jos patarimas merginoms – nebijoti dalintis savo idėjomis su programos bendruomene.

Mano svarbiausias patarimas – žinoti, ko norite iš programos ir to siekti. Nebijokite klausti ir klausti dar kartą bei pasakoti savo mintis, nes būtent programoje jas galite išsakyti drąsiai ir garsiai – jei ne konkretus Jūsų mentorius, galbūt kuris kitas ar kita programos dalyvė Jus išgirs ir kartu įgyvendinsite idėją. Bendraukite ir dar kartą bendraukite!