Atsakome į Jūsų klausimus

Jau pradėjome atrankas į trečiojo Women Go Tech sezono programą ir kviečiame teikti savo kandidatūrą visas dalyves, siekiančias karjeros TECH! Norėdami atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus, keletą iš jų aptarsime čia.

1. Ar Women Go Tech programa skirta TIK informacinėmis technologijomis (IT) besidominčiomis merginomis?

Tikrai ne! Programa orientuota į tris pagrindines sritis: inžinerijos, IT ir generalisčių (pvz.: TECH projektų vadovių, TECH produkto vystymo vadovių). Šioje programoje turime plataus profilio mentorių ir patarėjų, galinčių pasidalinti patirtimi iš inžinerinių, UI/UX dizaino, gamybos, kokybės valdymo, verslo kūrimo, projektų valdymo ir daugelio kitų perspektyvų. Tad atrankoje kviečiame dalyvauti įvairiomis TECH kryptimis besidominčias merginas – registracijos formoje aprašykite, kokia konkrečiai sritis Jus domina labiausiai, o mes į tai atsižvelgsime atrankų metu!

2. Ar programoje gali dalyvauti asmenys, kurie dar tik pradeda mokytis TECH srityje, ar reikalaujama jau turėti tam tikrą žinių lygį?

Women Go Tech iniciatyva skirta visoms, kurios turi užtikrintą motyvaciją siekti karjeros TECH srityje. Tad net jei ir esate dar tik pradedančioji, tačiau turite didelį norą siekti savo tikslų bei įsitvirtintinti šiame sektoriuje, tikrai siūlome dalyvauti programoje ir su mūsų mentorių pagalba įgyti dar daugiau žinių, kaip tai padaryti sėkmingai bei nuo ko pradėti.

3. Kokią programos sritį pasirinkti — mentorystės ar konsutacijų?

Mentorystės sesijos vyks individualiai kartu su paskirtu mentoriumi, todėl jos orientuotos į nuoseklų 7 mėnesių trukmės darbą, siekiant mentorystės pradžioje išsikelto tikslo. Mentorystė tinkama tiek pradedančiosios, kurioms trūksta žinių, kaip įsitvirtinti TECH srityje, bei pažengusioms, kurios nori sustiprinti savo karjeros kelią joje. Konsultacinės sesijos bus rengiamos klausimų-atsakymų formatu merginų grupėms iki 10 žmonių, kuriose į konkrečius pasiruoštus klausimus atsakys srities profesionalai. Tad šios sesijos daugiau skirtos merginoms, kurios jau įsitvirtinusios TECH srityje, ir norėtų praplėsti turimus įgūdžius specifinėmis žiniomis bei konkrečių įrankių pažinimu. Paraiškos formoje rekomenduojame paaiškinti savo motyvaciją dalyvauti vienoje arba kitoje programos kryptyje, o galutinį sprendimą priimsime atrankų metu, kai pabendravę galėsime išsiaiškinti, mentoriaus ar patarėjo pagalba dalyvei būtų naudingesnė.

Tad laukiame Jūsų paraiškų www.womengotech.lt/atranka, o kilus papildomiems klausimams — rašykite mums info@womengotech.lt!