Programa moterims „Atrask technologijas“

3 mėnesių nemokama nuotolinio mokymo „Women Go Tech“ programa, kuriai paramą teikia „Google.org“. Ši programa skirta visoms moterims, siekiančioms geriau pažinti technologijų sektorių. Nuo susipažinimo su #TECH sektoriumi ir naujausiomis tendencijomis iki motyvuojančių istorijų ir asmeninio karjeros plano susikūrimo.

Atraskime technologijas kartu!

DALYVIŲ REGISTRACIJA BAIGTA

ŽINIOS KURIANČIOS POKYČIUS

Pirma tokio masto programa Lietuvoje, suteikianti susistemintas žinias apie galimybes technologijose, savo sričių profesionalų paskaitas ir realius moterų karjeros technologijose pavyzdžius.

3 mėn. nemokama programa

100% nuotolinis mokymasis

TECH bendruomenė

KĄ IŠMOKSI PROGRAMOS METU?

  • Susipažinsi su naujausiomis tendencijomis ir profesijomis informacinių technologijų bei inžinerijos sektoriuose.
  • Išmoksi, kaip susidaryti karjeros planą, pasiruošti pirmajam darbo pokalbiui ir pasitikrinti, ar technologijos tikrai tau.
  • Sužinosi daugiau apie UX/UI dizainą, programavimą, testavimą, duomenų ir verslo analitiką, projektų ir produktų valdymą, FinTech, dirbtinį intelektą, kibernetinį saugumą, inžineriją ir kitas sparčiai augančias technologijų sritis.
  • Stiprinsi žinias apie moterų lyderystę, įgūdžius ir savybes reikalingas įvairiose technologijų sektoriaus rolėse.
  • Tapsi „Atrask technologijas“ bendruomenės dalimi, kurioje kartu mokysies su kitomis bendramintėmis iš visos Lietuvos!

KAS TAVĘS LAUKIA?

– 22 kassavaitiniai video mokymai su skirtingų technologijų sričių profesionalais ir HR specialistais, kurių metu galėsi parašyti savo klausimus.

– Nuo liepos 28 d. kiekvieną antradienį 18 val. vyks pagrindinės paskaitos, o nuo rugpjūčio 27 d. prasidės papildomos paskaitos ketvirtadieniais 18 val., norinčioms sužinoti dar daugiau. Vienos paskaitos trukmė iki 1.5 val.

– Po video sesijų tavęs lauks žinių patikrinimo testai, kuriuos užpildžius bus suteikiamas programos baigimo sertifikatas.

– Turėsi galimybę užsiregistruoti asmeninei konsultacijai su TECH ekspertu arba „Women Go Tech“ alumni.

– Programos trukmė 2020 m. liepos 28 d. – spalio 28 d.

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

– Programoje gali dalyvauti visos moterys nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ar technologijų žinių išmanymo. Svarbiausia tavo motyvacija!

– Tavęs laukia 22 profesionalų paskaitos ir ekspertų konsultacijos.

– Paskaitas išklausyti galėsi tau patogiu metu, o testus atlikti dar savaitę po kiekvienos transliacijos.

– Būsi įkvepiančių ir tobulėjančių moterų virtualios bendruomenės dalimi, kurioje drąsiai galėsi klausti ir jausi 100% palaikymą.

– Atsakymus į Tavo klausimus pateiks technologijų profesionalai kartu su žmogiškųjų išteklių specialistais, o savo patirtimi dalinsis karjerą technologijose jau pradėjusios moterys.