Ar dalyvauti Women Go Tech, jei…?

…neturiu patirties technologijų srityje?

Taip! Jei turi motyvacijos žengti į šią sritį, tai viskas ko reikia! Mūsų programoje nėra nei patirties, nei amžiaus kartelės. Laukiame susidomėjusių merginų bei moterų iš įvairių sričių bei industrijų. Motyvacija dalyvauti gali būti labai įvairi – galbūt tai ilgai brandinta idėja kurti technologinį startuolį, gal pasiryžimas keisti karjeros kryptį, o galbūt seniai svarstai apie programavimo kursus, tačiau vis trūko aiškumo, kur šias žinias taikytum toliau? Laukiame tiek studenčių, norinčių pasisemti patirties iš profesionalų inžinerijos, IT, tech projektų valdymo srityse, tiek ilgą darbinę patirtį turinčių ir persikvalifikuoti siekiančių moterų. Kartu su mentorių ir patarėjų pagalba pasistengsime, kad įgytum pakankamai patirties bei žinių žengti į tech!

…nenoriu įsipareigoti?

Deja, iš dalyvių labai tikimės aktyvaus dalyvavimo organizuojamose veiklose. Tapdamos bendruomenės dalimi, dalyvės įsipareigoja dėti visas pastangas siekti kartu su mentoriumi išsikeltų tikslų bei aktyviai lankytis patarėjų konsultacijose, priklausomai nuo programos krypties. Taip pat svarbus ir dalyvavimas organizuojamuose renginiuose, kurie bus tikslingai nukreipti į pagalbą įgyvendinant ugdytinių tikslus. Laiko atžvilgiu, dalyvių įsipareigojimas labai individualus ir priklauso nuo kiekvienos ugdytinės asmeninių tikslų, tačiau rekomenduojame planuoti bent porą valandų per savaitę užsiėmimams, šalia individualaus mokymosi ar kursų, jei nuspręsite tokius lankyti. Į programą atrinktoms dalyvėms taip pat taikomas 50 Eur įsipareigojimo mokestis, tačiau jei negali sau tiek leisti, pranešk apie tai paraiškos formoje ir rasime išeitį.

…nežinau, kokį mentorių pasirinkti?

Dalyvės patekusios į antrąjį atrankų etapą bus kviečiamos pasiruošti interviu klausimams, kurie vyks lapkričio 24d. Vilniuje. Jų metu taip pat bus galima pasidalinti savo mentoriaus pasirinkimu, o mūsų atrankų komanda atsižvelgs į tai matching’o metu. Tačiau jei dar nežinai, koks mentorius galėtų geriausiai pagelbėti siekiant tikslų, mūsų atrankų komanda interviu metu įvertins Tavo profilį ir ras geriausią sprendimą! Tad kviečiame jau dabar susipažinti su mentorių sąrašu www.womengotech.lt ir pildyti paraišką iki lapkričio 16d.!

Jei kils dar klausimų, ar turėtum pasinaudoti proga sudalyvauti Women Go Tech programoje – parašyk mums info@womengotech.lt ir padėsime apsispręsti!