Empowering Talents to Discover Tech

„Women Go Tech“ – pirmoji mentorystės ir konsultacijų programa Lietuvoje, skirta merginoms ir moterims, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje.

Apie programą

Ši mentorystės programa padeda moterims ir merginoms atrasti savo talentus ir naujas galimybes, suteikia technologinių žinių ir skatina drąsiai siekti karjeros TECH srityje.

Tarp 246 programą įveikusių merginų, net 126 jau yra įsitvirtinusios technologijų srityje. Jų sėkmės istorijos apima:

– įsidarbinimą TECH srityje

– pakilimą karjeros laiptais TECH pozicijoje

– TECH startuolio sukūrimą arba išvystymą.

1. Pasirink srautą

Kurioje technologijų srityje nori siekti karjeros? Pagal savo tikslus pasirink vieną iš 10 programos srautų ir pildyk paraišką į penktąjį sezoną! Registracija bus atidaryta lapkričio mėnesį. 

2. Rask mentorių

Patekus į antrąjį atrankos etapą, kviesime Tave nuorodyti, kokio profilio mentoriaus ar mentorės pagalba Tau būtų aktualiausia siekiant savo tikslo technologijų srityje.

3. Tapk bendruomenės dalimi

Programoje Tavęs lauks ne tik mentorystė, bet ir TECH entuziastų bendruomenė bei renginiai, kuriuose galėsi pagilinti savo žinias ir užmegzti vertingų naujų pažinčių.

Programos TECH srautai

„Women Go Tech“ ketvirtajame sezone – net 10 skirtingų TECH srautų, kuriuose programos dalyvės gaus kryptingą pagalbą siekiant savo profesinių tikslų. Žinias kiekviena programos dalyvė gilins tiek individualių susitikimų su mentoriais metu, tiek grupinėse TECH turinio sesijose.

Mentoriai/Ekspertai

„Women Go Tech“ mentoriai ir ekspertai – savo srities profesionalai bei aukšto lygio vadovai. Jie dirba skirtingose TECH srityse, bet juos vienija noras motyvuoti, pasidalinti savo patirtimi, pritraukti daugiau sėkmingų ir motyvuotų darbuotojų į technologijų sektorių bei prisidėti prie stereotipų laužymo. Čia pateiktas ketvirtojo sezono mentorių sąrašas vis dar pildomas.

Kaip tai veikia ?

MENTORYSTĖ. Individualių susitikimų su ugdytinėmis metu, kartą per mėnesį mentoriai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi, padėdami rasti atsakymus į kylančius klausimus bei nepasiklysti, siekiant programos pradžioje užsibrėžtų tikslų.

RENGINIAI. TECH turinio sesijų bei renginių metu programos dalyvės turi progą apsilankyti technologijų įmonėse, praplėsti savo įgūdžius ir iš įvairių sričių ekspertų sužinoti apie jų darbo pobūdį, atsakomybes ir naudojamus įrankius.

BENDRUOMENĖ. Programos dalyvės neformalių susitikimų bei išvykų metu kviečiamos megzti kontaktus ir dalintis savo patirtimi su motyvuota „Women Go Tech“ dalyvių bei Alumni bendruomene.

Įsipareigojimo mokestis ketvirtojo sezono dalyvėms – 89 EUR už visos programos veiklas. Jei negali sau tiek leisti, kandidatuodama būtinai paminėk ir rasime išeitį.

#empoweringtalents

Darbas technologijų sektoriuje nepaprastai įdomus – vis daugiau produktų yra kuriami arba perkeliami į skaitmenines erdves, augimo tempai didėja, o galimybės industrijoje platėja. Nenuostabu, kad dėl to darbo rinka susiduria su vis didėjančiu talentų trūkumu, tačiau moterų skaičius vis dar sudaro vos 20 proc. technologijose dirbančių specialistų. Norėdami prisidėti prie talentų šioje srityje ugdymo bei įgalinimo, „Women Go Tech“ kartu su Lietuvos technologijų lyderiais pristato programą, skirtą paskatinti moteris atrasti savo kelią technologijų srityje. Programa įkvepia pokyčiams – Alumni dalijasi savo istorijomis bei pasiekimais nuo išaugusio pasitikėjimo iki naujų darbo pozicijų.

 

Registracija į ketvirtojo sezono dalyvių atrankas baigėsi spalio 6 d. Daugiau informacijos apie programos naujienas, atvirus renginius bei ateinančių metų atrankas – mūsų Facebook ir Instagram paskyrose.

Programos eiga

Lapkritis

Penktojo sezono atrankų startas. Pildyk paraišką ir aplikuok į programą! 

Gruodis

Atranka į programą ir atrinktų ugdytinių intro sesijos su mentoriais.

Sausis

Programos V-ojo sezono atidarymas.

Sausis – Birželis

Mentorystė, srautinės technologijų turinio sesijos bei renginiai, ekskursijos į technologinio sektoriaus lyderių įmones ir susitikimai programos dalyvių bendruomenei.

Birželis – Liepa

V-ojo programos sezono uždarymas ir We GO Tech konferencija Vilniuje

Dalyvių atsiliepimai

Valdyba

Women Go Tech  programos iniciatoriai – Pasaulio Ekonomikos Forumo tinklo „Global Shapers“ Vilnius HUB nariai bei asociacija INFOBALT, vienijanti informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmones Lietuvoje.

Žydrūnė Vitaitė

Head of Sales at Eldes

Co-founder of Women Go Tech

Paulius Vertelka

Government Affairs and Public Policy Manager at Google

Co-founder of Women Go Tech

Jarūnė Narkevičiūtė

Head Of Marketing at Whatagraph

Women Go Tech Board Member

Jolanta Jurgaitytė

HR lead at MessageBird

Women Go Tech Board Member

Komanda

Diana Česonytė

Program Director

Women Go Tech

Emilija Pečiulytė

Communications Manager

Women Go Tech

Živilė Uščinė

Community Manager

Women Go Tech

Evelina Klibaitė

Events Manager

Women Go Tech

Iniciatoriai

Pagrindinis partneris

Rėmėjai

Draugai

Informacinis partneris

Komunikacijos partneriai

Naujienlaiškis

Share on Facebook