Empowering Talents to Discover Tech

„Women Go Tech“ – pirmoji mentorystės ir konsultacijų programa Lietuvoje, skirta merginoms ir moterims, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje.
Informacija apie registraciją į ketvirtojo sezono atrankas – jau netrukus!

Apie programą

Ši mentorystės programa padeda moterims ir merginoms atrasti savo talentus ir naujas galimybes, suteikia technologinių žinių ir skatina drąsiai siekti karjeros TECH srityje.

Tarp 246 programą įveikusių merginų, net 120 jau yra įsitvirtinusios technologijų srityje. Jų sėkmės istorijos apima:

– įsidarbinimą TECH srityje

– pakilimą karjeros laiptais TECH pozicijoje

– TECH startuolio sukūrimą arba išvystymą.

Jei ir Tu nori kurti savo istoriją technologijų srityje, kviečiame sekti mūsų naujienas apie netrukus prasidėsiančias atrankas ir prisijungti prie mūsų programos ketvirtojo sezono jau 2019 m. rudenį!

Mentoriai/Patarėjai

„Women Go Tech“ mentoriai ir patarėjai – aukšto lygio vadovai bei savo srities profesionalai. Jie dirba skirtingose TECH srityse, bet juos vienija noras motyvuoti, pasidalinti savo patirtimi, pritraukti daugiau sėkmingų ir motyvuotų darbuotojų į technologijų sektorių bei prisidėti prie stereotipų laužymo.

Kaip tai veikia ?

MENTORYSTĖ. Individualių susitikimų su ugdytinėmis metu, kartą per mėnesį mentoriai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi, padėdami rasti atsakymus į kylančius klausimus bei nepasiklysti, siekiant programos pradžioje užsibrėžtų tikslų.

RENGINIAI. Konsultacijų bei renginių metu programos dalyvės turi progą apsilankyti technologijų įmonėse, praplėsti savo įgūdžius ir iš įvairių sričių ekspertų sužinoti apie jų darbo pobūdį, atsakomybes ir naudojamus įrankius.

BENDRUOMENĖ. Programos dalyvės neformalių susitikimų bei išvykų metu kviečiamos megzti kontaktus ir dalintis savo patirtimi su motyvuota „Women Go Tech“ dalyvių bei Alumni bendruomene.

Įsipareigojimo mokestis trečiojo sezono dalyvėms – 50 EUR už visos programos veiklas. Jei negali sau tiek leisti, kandidatuodama būtinai paminėk ir rasime išeitį.

Kodėl?

Darbas technologijų sektoriuje nepaprastai įdomus – vis daugiau produktų yra kuriami arba perkeliami į skaitmenines erdves, augimo tempai didėja, o galimybės industrijoje platėja. Nenuostabu, kad dėl to darbo rinka susiduria su vis didėjančiu talentų trūkumu, tačiau moterų skaičius vis dar sudaro vos 20 proc. technologijose dirbančių specialistų. Norėdami prisidėti prie talentų šioje srityje ugdymo bei įgalinimo, „Women Go Tech“ kartu su Lietuvos technologijų lyderiais pristato programą, skirtą paskatinti moteris atrasti savo kelią technologijų srityje. Programa įkvepia pokyčiams – Alumni dalijasi savo istorijomis bei pasiekimais nuo išaugusio pasitikėjimo iki naujų darbo pozicijų.

Kada?

Informaciją apie atrankas į ketvirtąjį sezoną paskelbsime rugsėjo mėnesį, tad kviečiame sekti mus Facebook ir Instagram paskyrose bei laukti naujienų!

Programos eiga

Rugsėjis

IV-ojo sezono programos startas. Informacija apie atrankas – jau netrukus!

Spalis

Kandidačių paraiškų teikimo terminas ir interviu atrankos etapas.

Lapkritis

Programos IV-ojo sezono atidarymas.

Lapkritis – Gegužė

Mentorystės sesijos, tikslinės konsultacijos bei renginiai, bendruomenės kontaktų mezgimo susitikimai ir ekskursijos į technologinio sektoriaus lyderių įmones.

Birželis

IV-ojo programos sezono uždarymo konferencija Vilniuje

Atsiliepimai

Komanda

Women Go Tech  programos iniciatoriai – Pasaulio Ekonomikos Forumo tinklo „Global Shapers“ Vilnius HUB nariai bei asociacija INFOBALT, vienijanti informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmones Lietuvoje.

Organizatorių komandoje savanoriškais pagrindais dirba verslo ir technologijų sričių profesionalai.

Žydrūnė Vitaitė

Co-founder of Women Go Tech

Head of Sales at Eldes

Paulius Vertelka

Co-founder at Women Go Tech

Director at INFOBALT

Jarūnė Narkevičiūtė

Board Member at Women Go Tech

CEO at bigNow

Jolanta Jurgaitytė

Board Member at Women Go Tech

HR lead at MessageBird

Diana Česonytė

Program Director at Women Go Tech

Patricija Giniotytė

Communications Manager at Women Go Tech

Patarėjai

Mantas Sekmokas

Policy Intelligence Adviser at European Commission

Erika Maslauskaitė

Co-Founder, Chief Marketing Officer at Millo Appliances

Iniciatoriai

Informacinis partneris

Komunikacijos partneris

Partneriai

Rėmėjai

Draugai